ORICO TWU32-6AST + SD 15cm fekete
Verbatim USB-C multiport hub 3x USB 3.0 HDMI 4K RJ45 Gigabit SD/microSD 15cm
- Méret: 118mm x 50mm x 15mm
akkuk.hu
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a ORICO TWU32-6AST + SD 15cm fekete divat katalógus képekkel.
ElektroElektro.hu
TWU32-6AST + SD 15cm fekete 2026 trend
Padlószívófej 15cm 32mm kerek csatlakozó fekete 1db/csomag
akkuk.hu
Bútorkefe 15cm porszívóhoz 32mm kerek csatlakozó 1db/csomag fekete
- Teljesítmény: 0mAh - Méret: 32mm - kompatibilis modellek: AEG| Bosch| DeLonghi| Dirt Devil| Electrolux| Hoover| Kärcher: BV 111| BV 5/1| BV 5/1 B...
USB 2.0 Hi-Speed kábel USB A - USB Mini B 15cm fekete
- kompatibilis modellek: HUB-ok| kártyaolvasók| külso merevlemezek| digitális fényképezogépek| Mac
Goobay CAT 6A S/FTP (PiMF) patchkábel 2m fekete CU LSZH