Meinl Classics Custom 18" Trash Crash6 dbmeinl, hangszerek, dob, cintányérok, beütő cintányérok - crashElektroElektro.huÖsszes Meinl Classics Custom 18" Trash Crash
Meinl SU16 Surdo Szamba csörgő141 200 FtAkciós. ütőhangszer: Samba series Surdo, 16"x20", hliníkové Gyártás országa: Thaiföld Magasság: 20" Anyag: Alumínium Dob kulcs: Igenmeinl, hangszerek, dob, ütőhangszerek, szamba csörgőkmuziker.huHasonlók, mint a Meinl SU16 Surdo Szamba csörgő
Meinl SU18 Surdo Szamba csörgő164 500 FtAkciós. ütőhangszer: surdo, a szamba elengedhetetlen kelléke, alumínium test, 2 féle fej opció, 8 baba, krómozott szerelékek, méret: 18" x 22" Anyag: Alumí...meinl, hangszerek, dob, ütőhangszerek, szamba csörgőkmuziker.huHasonlók, mint a Meinl SU18 Surdo Szamba csörgő
Meinl SU22 Surdo Szamba csörgő201 900 FtAkciós. ütőhangszer: Samba series Surdo, 22"x24", hliníkové Dob kulcs: Igen Gyártás országa: Thaiföld Anyag: Alumínium Magasság: 24"meinl, hangszerek, dob, ütőhangszerek, szamba csörgőkmuziker.huHasonlók, mint a Meinl SU22 Surdo Szamba csörgő
Meinl SU20 Surdo Szamba csörgő160 000 FtAkciós. ütőhangszer: Samba series Surdo, 20"x24", hliníkové Anyag: Alumínium Dob kulcs: Igen Gyártás országa: Thaiföld Magasság: 24"meinl, hangszerek, dob, ütőhangszerek, szamba csörgőkmuziker.huHasonlók, mint a Meinl SU20 Surdo Szamba csörgő