Toughpower PF1 80 PLUS Platinum 650W (TPD-0650FNFAPE-1)45 660 FtThermaltake Toughpower PF1 650W - A teljesítmény nagymestere Fedezd fel a Thermaltake Toughpower PF1 650W tápegységet, amely nemcsak megbízható tel...thermaltake, tápegységarukereso.huHasonlók, mint a Toughpower PF1 80 PLUS Platinum 650W (TPD-0650FNFAPE-1)
Toughpower PF1 ARGB 850W 80 PLUS Platinum (PS-TPD-0850F3FAPE-1)56 540 FtTeljesítmény (W): 850, Hatékonyság: 80+ Platinum, Moduláris kábelezés: Igen, 6 pin VGA csatlakozó: 0, Zajszint (dB): Nincs adat, CPU csatlakozó: 2x...thermaltake, tápegységarukereso.huHasonlók, mint a Toughpower PF1 ARGB 850W 80 PLUS Platinum (PS-TPD-0850F3FAPE-1)
Toughpower PF1 ARGB 1050W 80 PLUS Platinum (PS-TPD-1050F3FAPE-1)78 590 FtThermaltake Toughpower PF1 ARGB 1050W platinum moduláris tápegység - Termékadatlap body font-family: Arial, sans-serif; margin: 20px; . product-tit...thermaltake, tápegységarukereso.huHasonlók, mint a Toughpower PF1 ARGB 1050W 80 PLUS Platinum (PS-TPD-1050F3FAPE-1)
Toughpower GF1 650W ARGB 80 PLUS Gold (PS-TPD-0650F3FAGE-1)42 400 FtTeljesítmény (W): 650, Moduláris kábelezés: Igen, 6 pin VGA csatlakozó: 0, CPU csatlakozó: 4+4 pin, Formátum: ATX, 6+2 pin VGA csatlakozó: 4, SATA ...thermaltake, tápegységarukereso.huHasonlók, mint a Toughpower GF1 650W ARGB 80 PLUS Gold (PS-TPD-0650F3FAGE-1)
Helyettesítő hálózati töltő, adapter 12V 1, 5A Western Digital My Book10 dbpowery, számítógép, notebook töltőElektroElektro.huÖsszes Helyettesítő hálózati töltő, adapter 12V 1, 5A Western Digital My Book