Toughpower GF3 1000W 80 PLUS Gold (PS-TPD-1000FNFAGE-4)71 690 FtThermaltake Toughpower GF3 1000W - A Jövő Tápegysége! Olyan ATX 3 PSU-ra van szükséged, ami készen áll az RTX 4000 PCIe Gen 5.0-hoz? A Toughpower G...thermaltake, tápegységarukereso.huHasonlók, mint a Toughpower GF3 1000W 80 PLUS Gold (PS-TPD-1000FNFAGE-4)
Toughpower GF3 1200W 80 PLUS Gold (PS-TPD-1200FNFAGE-4)77 208 FtThermaltake Toughpower GF3 1200W Gold TT Premium Edition Tápegység body font-family: Arial, sans-serif; margin: 20px; h1 color: #333; p line-height...thermaltake, tápegységarukereso.huHasonlók, mint a Toughpower GF3 1200W 80 PLUS Gold (PS-TPD-1200FNFAGE-4)
Toughpower GT 1000W 80 PLUS Gold (PS-TPT-1000FNFAGE-3)50 090 FtTOUGHPOWER GT 1000W 80 PLUS Gold minősítésű, teljesen moduláris tápegység, ATX 3.1 specifikációval kompatibilis, és natív 12V-2x6 csatlakozóval fel...thermaltake, tápegységarukereso.huHasonlók, mint a Toughpower GT 1000W 80 PLUS Gold (PS-TPT-1000FNFAGE-3)
EMOS Karbantartásmentes ólomakkumulátor 12 V/7 Ah, faston 4, 7 mm6 dbemos, pc és laptop, kiegészítők, pc-hez, szünetmentes tápegységek, akkumulátorokElektroElektro.huÖsszes EMOS Karbantartásmentes ólomakkumulátor 12 V/7 Ah, faston 4, 7 mm