KBTUS-D800108 290 FtAiwa KBTUS-D800 kétoldalas party hangszóró 800W (15423) Az Aiwa KBTUS-D800 a modern hordozható party hangszórók csúcsát képviseli – a teljesítmény,...aiwa, hordozható hangszóróarukereso.huHasonlók, mint a KBTUS-D800
KBTUS-25038 985 FtAiwa KBTUS-250 hordozható Bluetooth party hangszóróAz AIWA KBTUS-250 party hangrendszer 300W teljesítménnyel és 40W RMS kimenettel lenyűgöző hangmi...aiwa, aktív hangfalarukereso.huHasonlók, mint a KBTUS-250
KBTUS-10036 490 FtAIWA KBTUS-100 – A tökéletes party hangszóró Az AIWA KBTUS-100 egy 180W-os nagyteljesítményű, hordozható party hangszóró, amely erőteljes hangzássa...aiwa, hordozható hangszóróarukereso.huHasonlók, mint a KBTUS-100
KBTUS-48068 890 FtAIWA KBTUS-480 hordozható Bluetooth party hangszóró – HyperBass hangzás, 380W max zenei teljesítmény, TWS funkció és látványos fények Az AIWA KBTUS...aiwa, hordozható hangszóróarukereso.huHasonlók, mint a KBTUS-480
Neomounts FPMA-D80023 990 FtDesign: Product colour: BlackHousing material: Steel Weight & dimensions: Height: 370 mmWeight: 2.5 kgDepth: 60 mm Packaging data: Package weight: ...newstar, tv- és monitortartó, állványarukereso.huHasonlók, mint a Neomounts FPMA-D800
Helyettesítő robotporszívó akku Xiaomi Viomi D80015 090 FtFeszültség: 14, 4V - Teljesítmény: 5200mAh/75Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 132mm x 40mm x 37mmpowery, háztartásigép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő robotporszívó akku Xiaomi Viomi D800
Helyettesítő hálózati töltő Dell Latitude D80011 890 FtFeszültség: 19V - Teljesítmény: 90Wpowery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő hálózati töltő Dell Latitude D800