Aiwa KBTUS-400 Hordozható Bluetooth Hangszóró 400W, Fekete50 790 FtAiwa KBTUS-400 Bluetooth Karaoke Hangszóró: Ülj a mikrofon mögé és érezd a zenét! 🎤🎶 Ez a hordozható Bluetooth hangszóró tökéletes választás bulikh...aiwa, műszaki cikk és elektronika, audio, hangfalakpepita.huHasonlók, mint az Aiwa KBTUS-400 Hordozható Bluetooth Hangszóró 400W, Fekete
KBTUS-25038 985 FtAiwa KBTUS-250 hordozható Bluetooth party hangszóróAz AIWA KBTUS-250 party hangrendszer 300W teljesítménnyel és 40W RMS kimenettel lenyűgöző hangmi...aiwa, aktív hangfalarukereso.huHasonlók, mint a KBTUS-250
KBTUS-10036 490 FtAIWA KBTUS-100 – A tökéletes party hangszóró Az AIWA KBTUS-100 egy 180W-os nagyteljesítményű, hordozható party hangszóró, amely erőteljes hangzássa...aiwa, hordozható hangszóróarukereso.huHasonlók, mint a KBTUS-100
KBTUS-D800108 290 FtAiwa KBTUS-D800 kétoldalas party hangszóró 800W (15423) Az Aiwa KBTUS-D800 a modern hordozható party hangszórók csúcsát képviseli – a teljesítmény,...aiwa, hordozható hangszóróarukereso.huHasonlók, mint a KBTUS-D800
KBTUS-48068 890 FtAIWA KBTUS-480 hordozható Bluetooth party hangszóró – HyperBass hangzás, 380W max zenei teljesítmény, TWS funkció és látványos fények Az AIWA KBTUS...aiwa, hordozható hangszóróarukereso.huHasonlók, mint a KBTUS-480
HM-400-400-BS-S7 777 FtTermék hosszú leírás felépítése: Használható elemek: Termék jellemzők: Szín: Kék Teljesítmény: 400 W Rozsdamentes acél habverő Űrtartalom: 4 l 5 se...too, kézi mixerarukereso.huHasonlók, mint a HM-400-400-BS-S
SoundBOX 40017 135 FtSpecifikáció Márka: Rebeltec Szín: feketeszürke Az akkumulátor kapacitása: 3 600 mAh Csatlakozó: 3, 5 mm (mini-jack) (női)USB-A (aljzat) Maximális ...rebeltec, hordozható hangszóróarukereso.huHasonlók, mint a SoundBOX 400
Helyettesítő akku Peg Perego Polaris Sportsman 400 Smoby Diamec Sportsmann 400 6V 4, 5Ah6 790 FtFeszültség: 6V - Teljesítmény: 4500mAh/27Wh - Típus: Lead-Acid - Méret: 70mm x 48mm x 102mm - kompatibilis modellek: helyettesíti 6V 4Ah| 6V| 4, 2A...fiamm, zárt savas ólom akku alkalmazás szerintakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Peg Perego Polaris Sportsman 400 Smoby Diamec Sportsmann 400 6V 4, 5Ah