KBTUS-25038 985 FtAiwa KBTUS-250 hordozható Bluetooth party hangszóróAz AIWA KBTUS-250 party hangrendszer 300W teljesítménnyel és 40W RMS kimenettel lenyűgöző hangmi...aiwa, aktív hangfalarukereso.huHasonlók, mint a KBTUS-250
KBTUS-10036 490 FtAIWA KBTUS-100 – A tökéletes party hangszóró Az AIWA KBTUS-100 egy 180W-os nagyteljesítményű, hordozható party hangszóró, amely erőteljes hangzássa...aiwa, hordozható hangszóróarukereso.huHasonlók, mint a KBTUS-100
KBTUS-D800108 290 FtAiwa KBTUS-D800 kétoldalas party hangszóró 800W (15423) Az Aiwa KBTUS-D800 a modern hordozható party hangszórók csúcsát képviseli – a teljesítmény,...aiwa, hordozható hangszóróarukereso.huHasonlók, mint a KBTUS-D800
KBTUS-48068 890 FtAIWA KBTUS-480 hordozható Bluetooth party hangszóró – HyperBass hangzás, 380W max zenei teljesítmény, TWS funkció és látványos fények Az AIWA KBTUS...aiwa, hordozható hangszóróarukereso.huHasonlók, mint a KBTUS-480
Aiwa KBTUS-400 Hordozható Bluetooth Hangszóró 400W, Fekete50 790 FtAiwa KBTUS-400 Bluetooth Karaoke Hangszóró: Ülj a mikrofon mögé és érezd a zenét! 🎤🎶 Ez a hordozható Bluetooth hangszóró tökéletes választás bulikh...aiwa, műszaki cikk és elektronika, audio, hangfalakpepita.huHasonlók, mint az Aiwa KBTUS-400 Hordozható Bluetooth Hangszóró 400W, Fekete
450-AKPR66 590 FtDELL ISG Alkatrész - Hot-plug 600W Power SupplyTermékle rás: Fejleszd vállalkozásod megbízhatóságát és teljesítményét a DELL ISG Hot-plug Power Sup...dell, tápegységarukereso.huHasonlók, mint a 450-AKPR
FX-4507 334 FtFormula Tápegység 450W - FX-450 belépő szintű ATX tápegység 80% hatásfokkal, passzív PFC kialakítással és 12 cm-es ventilátorral. Jó választás irod...formula, tápegységarukereso.huHasonlók, mint a FX-450
Eredeti Bosch akku Orgapack pántológép OR-T 450 OR-T450 ORT 450 ORT450 4000mAh - Kiárusítás21 990 FtFeszültség: 18V - Teljesítmény: 4000mAh/72Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 114mm x 75mm x 60mmbosch, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti Bosch akku Orgapack pántológép OR-T 450 OR-T450 ORT 450 ORT450 4000mAh - Kiárusítás
Klarstein Wonderbeam 450 Hybride infravörös hősugárzó 60 x 60 cm 450 W Heti időzítő Távirányító41 590 FtA legújabb technológia a kellemes melegért: A Klarstein Wonderbeam 450 Hybrideinfravörös hősugárzó rendkívül hatékony és helytakarékos módon kellem...klarstein, háztartás, hősugárzók, infrapanelelectronic-star.huHasonlók, mint a Klarstein Wonderbeam 450 Hybride infravörös hősugárzó 60 x 60 cm 450 W Heti időzítő Távirányító