Helyettesítő laptop akku Lenovo típus SB10K9758712 490 FtFeszültség: 11, 58V - Teljesítmény: 4800mAh/55, 6Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 277, 90mm x 106, 10mm x 5, 40mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Lenovo típus SB10K97587
Helyettesítő laptop akku Lenovo típus ASM SB10K9758712 490 FtFeszültség: 11, 58V - Teljesítmény: 4800mAh/55, 6Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 277, 90mm x 106, 10mm x 5, 40mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Lenovo típus ASM SB10K97587
Helyettesítő akku Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6th Gen (2018) típus 01AV430. SB10K9758723 190 FtFeszültség: 11.52V - Teljesítmény: 4950mAh - Típus: Li-Ion - Méret: 279mm x 100mm x 6mm - kompatibilis modellek: Lenovo Thinkpad X1 Carbon 2017 Len...vhbw, laptop akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6th Gen (2018) típus 01AV430. SB10K97587