Eredeti Parkside akku PKGA14.4A1, 14.4V, 1500mAhJönnek az akciós árakEgyre népszerűbb a Eredeti Parkside akku PKGA14.4A1, 14.4V, 1500mAh divat katalógus képekkel.1500mAh, divatos, 14.4V,, PKGA14.4A1,, akku, Parkside, webáruházElektroElektro.huParkside akku PKGA14.4A1, 14.4V, 1500mAh 2026 trend
Eredeti Parkside PDSLG 20A1 dupla akku gyorstöltő készülék X 20V team sorozat10 090 FtFeszültség: 20V - kompatibilis modellek: - Parkside PSSPA 20-Li A1| PSSSA 20-Li A1| PSSSA 20-Li B2| PSTDA 20-Li B3| PHSSA 20-Li A1| PDSLG 20 A1| PL...parkside, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti Parkside PDSLG 20A1 dupla akku gyorstöltő készülék X 20V team sorozat
Eredeti Parkside PDSLG 12 A1/ 12V-os dupla akku töltő X 12V Team17 990 FtFeszültség: 150W/12V - Teljesítmény: 2 x 4.5A - kompatibilis modellek: Parkside X 12 V Team sorozat valamennyi akkujával - kompatibilis típusok: Er...parkside, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti Parkside PDSLG 12 A1/ 12V-os dupla akku töltő X 12V Team
Eredeti Parkside PDSLG 20 A1 dupla akku gyorstöltő készülék X 20V team sorozat23 490 FtFeszültség: 20V - Teljesítmény: 2 x 4.5A - kompatibilis modellek: X 20V team sorozat akkumulátorok töltéséhez| Lidl Parkside PAP 20 A1| PKGA 20Li B...parkside, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti Parkside PDSLG 20 A1 dupla akku gyorstöltő készülék X 20V team sorozat
Eredeti Parkside akkutöltő X12V PLGK 12V PAPK 12 A1, PAPK 12 B2 akkuhoz8 790 FtFeszültség: 12V - Méret: 123mm x 95mm x 56mm - kompatibilis modellek: Kompatibilis a ''PARKSIDE X 12 V Team'' sorozat készülékeivel| Parkside Cordl...parkside, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti Parkside akkutöltő X12V PLGK 12V PAPK 12 A1, PAPK 12 B2 akkuhoz