Helyettesítő laptop akku HP Pavilion 13-S010NE13 690 FtFeszültség: 11, 4V - Teljesítmény: 4000mAh/45, 6Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 197, 10mm x 103, 00mm x 6, 75mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku HP Pavilion 13-S010NE