Helyettesítő laptop akku Asus UX530UX-FY055R18 390 FtFeszültség: 11, 55V - Teljesítmény: 4200mAh/48, 5Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 288mm x 90mm x 5mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Asus UX530UX-FY055R