Helyettesítő akku Topnote típus 90NCP50LD4SU114 590 FtFeszültség: 14, 8V - Teljesítmény: 4400mAh/65Wh - Típus: Li-Ion - Cellák márkája: LG/SAMSUNG - Cellák száma: 8 - Méret: 136mm x 90mm x 20mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Topnote típus 90NCP50LD4SU1