Helyettesítő akku Sony VAIO VGN-AR49G ezüst17 790 FtFeszültség: 11, 1V - Teljesítmény: 4400mAh/48Wh - Típus: Li-Ion - Cellák márkája: LG/SAMSUNG - Cellák száma: 6 - Méret: 207mm x 49mm x 19mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Sony VAIO VGN-AR49G ezüst
Helyettesítő akku Sony VAIO VGN-AR49G27 590 FtFeszültség: 11, 1V - Teljesítmény: 5200mAh/58Wh - Típus: Li-Ion - Cellák márkája: LG/SAMSUNG - Cellák száma: 6 - Méret: 207x49x19powery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Sony VAIO VGN-AR49G
Helyettesítő hálózati töltő Sony VAIO VGN-AR49G18 990 FtFeszültség: 19V - Teljesítmény: 120Wpowery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő hálózati töltő Sony VAIO VGN-AR49G
Helyettesítő hálózati töltő Sony VAIO VGN-AR49G/E118 990 FtFeszültség: 19V - Teljesítmény: 120Wpowery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő hálózati töltő Sony VAIO VGN-AR49G/E1