Helyettesítő akku Makita szerszámgéphez UC120DWAE14 190 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 2500mAh/30Wh - Típus: NiMH - Méret: 85mm x 94mm x 103mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Makita szerszámgéphez UC120DWAE
Helyettesítő akku Makita szerszámgéphez UC120DWAE 3000mAh japán cellás (PROFI)23 590 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 3000mAh/36Wh - Típus: NiMH - Cellák márkája: Panasonic - Méret: 85mm x 94mm x 103mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Makita szerszámgéphez UC120DWAE 3000mAh japán cellás (PROFI)
Helyettesítő akku Makita láncfűrész UC120DWAE13 590 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 2000mAh/24Wh - Típus: NiMH - Méret: 85mm x 94mm x 103mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Makita láncfűrész UC120DWAE
Helyettesítő akku Makita láncfűrész UC120DWAE 1500mAh11 290 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 1500mAh/18Wh - Típus: NiMH - Méret: 85mm x 94mm x 103mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Makita láncfűrész UC120DWAE 1500mAh
Helyettesítő akku Makita láncfűrész UC120DWAE 3000mAh16 590 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 3000mAh/36Wh - Típus: NiMH - Méret: 85mm x 94mm x 103mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Makita láncfűrész UC120DWAE 3000mAh