Helyettesítő akku HP típus HSTNN-XB68 7800mAh27 390 FtFeszültség: 11, 1V - Teljesítmény: 7800mAh/87Wh - Típus: Li-Ion - Cellák márkája: LG/SAMSUNG - Cellák száma: 9 - Méret: 206, 7mm x 59, 5mm x 20, 1mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku HP típus HSTNN-XB68 7800mAh
Helyettesítő akku típus HSTNN-XB68 7800mAh27 390 FtFeszültség: 11, 1V - Teljesítmény: 7800mAh/87Wh - Típus: Li-Ion - Cellák márkája: LG/SAMSUNG - Cellák száma: 9 - Méret: 206, 7mm x 59, 5mm x 20, 1mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku típus HSTNN-XB68 7800mAh
Helyettesítő akku HP típus HSTNN-XB6813 990 FtFeszültség: 10, 8V - Teljesítmény: 5200mAh/56, 2Wh - Típus: Li-Ion - Cellák márkája: LG/SAMSUNG - Cellák száma: 6 - Méret: 204mm x 53mm x 20mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku HP típus HSTNN-XB68
Helyettesítő standard akku HP típus HSTNN-XB6810 990 FtFeszültség: 10, 8V - Teljesítmény: 4400mAh/48Wh - Típus: Li-Ion - Cellák márkája: LG/SAMSUNG - Cellák száma: 6 - Méret: 204, 00mm x 53, 00mm x 20, ...powery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő standard akku HP típus HSTNN-XB68
Helyettesítő akku típus HSTNN-XB6813 990 FtFeszültség: 10, 8V - Teljesítmény: 5200mAh/56, 2Wh - Típus: Li-Ion - Cellák márkája: LG/SAMSUNG - Cellák száma: 6 - Méret: 204mm x 53mm x 20mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku típus HSTNN-XB68
Helyettesítő akku HP típus HSTNN-CB2F 7800mAh22 290 FtFeszültség: 11, 1V - Teljesítmény: 7800mAh/87Wh - Típus: Li-Ion - Cellák száma: 9 - Méret: 205mm x 68mm x 20, 5mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku HP típus HSTNN-CB2F 7800mAh