Helyettesítő akku HP Pavilion 11-H010NR14 890 FtFeszültség: 7, 4V - Teljesítmény: 3750mAh/27, 75Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 134, 08mm x 132, 10mm x 4, 5mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku HP Pavilion 11-H010NR
Helyettesítő akku HP Pavilion 11 X36014 690 FtFeszültség: 7, 6V - Teljesítmény: 3800mAh/28, 9Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 200mm x 87mm x 7, 5mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku HP Pavilion 11 X360