Helyettesítő akku Gigabyte típus A2K40-EB3010-Z0R7 990 FtFeszültség: 3, 7V - Teljesítmény: 1300mAh/4, 8Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 63mm x 40mm x 6mmpowery, műszaki cikk, mobiltelefon, gps, pda akkumulátor, töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Gigabyte típus A2K40-EB3010-Z0R