Helyettesítő akku Canon ES-7000es 6600mAh14 490 FtFeszültség: 7, 4V - Teljesítmény: 6600mAh/48, 8Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 70.0mm x 38, 0mm x 59, 0mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, videokamera akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Canon ES-7000es 6600mAh
Helyettesítő akku Canon ES-7000ES 4000mAh9 990 FtFeszültség: 7, 2V - Teljesítmény: 4000mAh/28, 8Wh - Típus: Li-Ion - Cellák márkája: LG/SAMSUNG - Méret: 70, 0mm x 38, 0mm x 40, 0mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, videokamera akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Canon ES-7000ES 4000mAh
Erős helyettesítő akku Canon ES-7000es12 690 FtFeszültség: 7, 4V - Teljesítmény: 4400mAh/32, 6Wh - Típus: Li-Ion - Cellák márkája: LG/SAMSUNG - Méret: 70.0mm x 38, 0mm x 40, 0mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, videokamera akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint az Erős helyettesítő akku Canon ES-7000es
Helyettesítő akku Canon ES-7000ES 2600mAh8 590 FtFeszültség: 7, 2V - Teljesítmény: 2600mAh/18, 7Wh - Típus: Li-Ion - Cellák márkája: LG/SAMSUNG - Méret: 70, 0mm x 38, 0mm x 20, 5mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, videokamera akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Canon ES-7000ES 2600mAh
Helyettesítő akku Canon ES-60 4000mAh9 990 FtFeszültség: 7, 2V - Teljesítmény: 4000mAh/28, 8Wh - Típus: Li-Ion - Cellák márkája: LG/SAMSUNG - Méret: 70, 0mm x 38, 0mm x 40, 0mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, videokamera akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Canon ES-60 4000mAh
Helyettesítő akku Canon ES-6000 4000mAh9 990 FtFeszültség: 7, 2V - Teljesítmény: 4000mAh/28, 8Wh - Típus: Li-Ion - Cellák márkája: LG/SAMSUNG - Méret: 70, 0mm x 38, 0mm x 40, 0mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, videokamera akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Canon ES-6000 4000mAh
Helyettesítő akku Canon ES-65 4000mAh9 990 FtFeszültség: 7, 2V - Teljesítmény: 4000mAh/28, 8Wh - Típus: Li-Ion - Cellák márkája: LG/SAMSUNG - Méret: 70, 0mm x 38, 0mm x 40, 0mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, videokamera akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Canon ES-65 4000mAh