65" Panasonic TX-65LX940E
Helyettesítő daruvezérlő akku Teleradio LE-TX-MX10 LI-TX-MN6
Feszültség: 4, 8V - Teljesítmény: 2000mAh/9, 6Wh - Típus: NiMH - Méret: 57, 5mm x 52mm x 15mm
akkuk.hu
TX-NR7100
arukereso.hu
TX-RZ70
arukereso.hu
TX-NR6100
65" Panasonic TX-65LX940E
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a 65" Panasonic TX-65LX940E divat katalógus képekkel.