65" Panasonic TX-65LZ1000E
Helyettesítő daruvezérlő akku Teleradio LE-TX-MX10 LI-TX-MN6
Feszültség: 4, 8V - Teljesítmény: 2000mAh/9, 6Wh - Típus: NiMH - Méret: 57, 5mm x 52mm x 15mm
akkuk.hu
65" Panasonic TX-65LZ1000E
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a 65" Panasonic TX-65LZ1000E divat katalógus képekkel.