50" Panasonic TX-50LX800E
Helyettesítő borotva akku Panasonic ERGC 50
Feszültség: 1, 2V - Teljesítmény: 2000mAh/2, 4Wh - Típus: NiMH - Méret: 63mm x 14mm x 14mm
akkuk.hu