UniFi UACC-PoE+-2.5G7 090 FtTermékleírás< p>Az UBiQUiTi POE Adapter 2, 5Gbps, 30W, 48VDC @ 0.65A (gyártói cikkszám: UACC-POE+-2.5G) egy kiváló megoldás a Power over Ethernet (...ubiquiti, egyéb számítógép kiegészítőarukereso.huHasonlók, mint az UniFi UACC-PoE+-2.5G