Ubiquiti POE-48-24W
POE-48-24W kép
POE-48-24W
ubiquiti, egyéb számítógép kiegészítő
arukereso.hu
POE-48-24W-G kép
POE-48-24W-G
Tápegység típusa: ImpulzusBemeneti feszültség: 90 V AC / 260 V ACKimeneti feszültség: 48 V DCValós teljesítmény: 24 WattTámogatott protokollok és s...