TUF Gaming 1000W 80 PLUS Gold White (ASUS-PS-TUF-GAM-1000G-W)61 391 FtGyártó: ASUSModell: TUF Gaming 1000W 80 PLUS Gold White (ASUS-PS-TUF-GAM-1000G-W)Leírás: Az ASUS TUF Gaming a megbízhatóságra építAz ASUS, a globál...asus, tápegységarukereso.huHasonlók, mint a TUF Gaming 1000W 80 PLUS Gold White (ASUS-PS-TUF-GAM-1000G-W)
TUF Gaming 1000W 80 PLUS Gold (ASUS-PS-TUF-GAMING-1000G)54 570 FtGyártó: ASUSModell: TUF Gaming 1000W 80 PLUS Gold (ASUS-PS-TUF-GAMING-1000G)Leírás: A gaming erőd stabil szíveA ASUS TUF Gaming 1000W 80 PLUS Gold ...asus, tápegységarukereso.huHasonlók, mint a TUF Gaming 1000W 80 PLUS Gold (ASUS-PS-TUF-GAMING-1000G)
Toughpower GT 1000W White 80 PLUS Gold (PS-TPT-1000FNFAGE-W)50 790 FtTOUGHPOWER GT Snow 1000W 80 PLUS Gold minősítésű, teljesen moduláris tápegység, ATX 3.1 specifikációval kompatibilis, és natív 12V-2x6 csatlakozóva...thermaltake, tápegységarukereso.huHasonlók, mint a Toughpower GT 1000W White 80 PLUS Gold (PS-TPT-1000FNFAGE-W)
TUF Gaming 750W Evo 80 PLUS Gold47 090 FtAz ASUS TUF Gaming 750W Gold EVO tápegység kiemelkedő hatékonyságot és extrém tartósságot biztosít modern PC-khez. Ideális választás gaming és nagy...asus, tápegységarukereso.huHasonlók, mint a TUF Gaming 750W Evo 80 PLUS Gold
Klarstein Bella Pico 2G, konyhai robotgép, 1300 W, 1, 7 PS, 6 fokozat, 5 L5 dbklarstein, háztartás, konyhai kisgépek, konyhai robotgépekElektroElektro.huÖsszes Klarstein Bella Pico 2G, konyhai robotgép, 1300 W, 1, 7 PS, 6 fokozat, 5 L
TUF Gaming Evo 850W 80 PLUS Gold46 690 FtAz ASUS TUF Gaming 850G EVO egy megbízható, 850W teljesítményű, moduláris tápegység, amely 80+ Gold minősítéssel rendelkezik. Ez a minősítés kiemel...asus, tápegységarukereso.huHasonlók, mint a TUF Gaming Evo 850W 80 PLUS Gold