Elixir 14087 Medium/Extra Long Scale16 190 FtKeménység: 045"/105", Feltekerés: Hengeres (round wound), Anyag: Nikkelezett acél, Mag: Acél, Befejezés: Golyó (ball end), A hurok hossza: Extra Lo...elixir, basszusgitárok, basszusgitár tartozékok, basszusgitár húrok, 4-húros szettek, húrszett .045kytary.huHasonlók, mint az Elixir 14087 Medium/Extra Long Scale
Ólom akku Long Kung Long típus WP4.5-12 12V 4, 5Ah csatlakozó F19 090 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 4, 5Ah - Típus: SLA - Méret: 90mm x 70mm x 101mm - kompatibilis modellek: Ritar RT1245kunglong, zárt savas ólom akkuakkuk.huHasonlók, mint az Ólom akku Long Kung Long típus WP4.5-12 12V 4, 5Ah csatlakozó F1
Kung Long pótakku szünetmenteshez APC RBC 414 690 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 12Ah/144Wh - Típus: Lead-Acid - Méret: 151, 0mm x 98, 0mm x 93, 0mmpowery, szünetmentes ups akkuakkuk.huHasonlók, mint a Kung Long pótakku szünetmenteshez APC RBC 4
Long WP4.5-6 6V 4, 5Ah ólom akku4 790 FtFeszültség: 6V - Teljesítmény: 4500mAh - Típus: Blei - Méret: 47mm x 102mm x 70mmkunglong, új termékekakkuk.huHasonlók, mint a Long WP4.5-6 6V 4, 5Ah ólom akku
Kung Long pótakku takarítógépek fűnyíró 6V 4, 5Ah5 690 FtFeszültség: 6V - Teljesítmény: 4, 5Ah/27Wh - Típus: Lead-Acid - Méret: 70, 0mm x 47, 0mm x 101, 0mmpowery, zárt savas ólom akkuakkuk.huHasonlók, mint a Kung Long pótakku takarítógépek fűnyíró 6V 4, 5Ah