PFU RBMH 56mm f/1.4 STM (Canon EF-M) (VTFM56MMSTM)123 720 FtViltrox 56 mm F1.4 STM ED IF Canon EF-M-mount AF APS-C Prime objektívA Viltrox AF 56/f1.4 EF-M prémium minőségű és tű éles prime APS-C portréobjekt...viltrox, fényképezőgép objektívarukereso.huHasonlók, mint a PFU RBMH 56mm f/1.4 STM (Canon EF-M) (VTFM56MMSTM)
PFU RBMH 33mm f/1.4 STM (Canon EF-M) (VTFM33MMSTM)121 020 FtViltrox 33mm F1.4 STM ED IF Canon EF-M-mount AF APS-C Prime objektívA Viltrox 33 mm F1.4 EF-M APSC autofókuszos objektív, amely kifejezetten a legú...viltrox, fényképezőgép objektívarukereso.huHasonlók, mint a PFU RBMH 33mm f/1.4 STM (Canon EF-M) (VTFM33MMSTM)
PFU RBMH 56mm f/1.4 STM (Sony E) (VTFE56MMSTM)125 490 FtA Viltrox PFU RBMH 56mm f/1.4 STM Sony E fix portréobjektív kiválóan alkalmazható portrékra. Az 1.4-es maximális rekesz nagy segítséget nyújt sötét...viltrox, fényképezőgép objektívarukereso.huHasonlók, mint a PFU RBMH 56mm f/1.4 STM (Sony E) (VTFE56MMSTM)
PFU RBMH 23mm f/1.4 STM E (Sony E)125 490 FtViltrox 23 mm F1.4 STM ED IF Sony E-mount AF APS-C Prime objektívA Viltrox 23 mm F1.4 E objektív Sony E APSC egy autofókuszos, széles látószögű obj...viltrox, fényképezőgép objektívarukereso.huHasonlók, mint a PFU RBMH 23mm f/1.4 STM E (Sony E)
PFU RBMH 85mm f/1.8 (Sony FE)147 820 FtFényerő f/1.8 fixZoom tartomány 85mm fixRekesz tartomány 1.8-16Szűrőméret 72mmBajonett Sony EFizikai paraméterekÁtmérő 79 mmSúly 665 gFelépítés 10 ...viltrox, fényképezőgép objektívarukereso.huHasonlók, mint a PFU RBMH 85mm f/1.8 (Sony FE)
PFU RBMH 20mm f/1.8 ASPH (Sony FE)129 990 FtObjektív bajonet Sony EGyártó ViltroxFényerő 2.8 alattTípus FixFull frame IgenTömeg 0.77kgTípus NagylátószögűFokális távolság 20mmRekesz F1.8-16Fók...viltrox, fényképezőgép objektívarukereso.huHasonlók, mint a PFU RBMH 20mm f/1.8 ASPH (Sony FE)
PFU RBMH 20mm f/1.8 ASPH (Nikon Z)169 490 FtSzéles látómezőt és ragyogó dizájnt kínálva a Viltrox PFU RBMH 20mm f / 1, 8 ASPH egy ultra széles látószögű objektív a Sony E bajonetes, és Nikon ...viltrox, fényképezőgép objektívarukereso.huHasonlók, mint a PFU RBMH 20mm f/1.8 ASPH (Nikon Z)