Meinl MFDB-18BO
Meinl MFDB-18BO Ütőshangszer tok
ütőhangszer: 18" Professional Bodran Drum Bag Gyártás országa: Kína
muziker.hu
Meinl MFDB-22 Ütőshangszer tok
muziker.hu
Meinl MFDB-14BE Ütőshangszer tok
Meinl MFDB-16 Ütőshangszer tok
Meinl MFDB-12BE Ütőshangszer tok
Meinl MFDB-20 Ütőshangszer tok
ütőhangszer: Professional Frame Drum Bag Gyártás országa: Kína
Meinl MFDB-18 Ütőshangszer tok
Meinl MFDB-18BO
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a Meinl MFDB-18BO divat katalógus képekkel.
ElektroElektro.hu
MFDB-18BO 2026 trend
Meinl MFDB-22-D Ütőshangszer tok
Meinl JD12BW
kytary.hu
Meinl JD12SI
kytary.hu
Meinl JD12DA
Meinl HHEAD10
Ki számára alkalmas: HC555/HC10/HFC10, Gyártás helye: Tájföld, Anyag: Bőr, Átmérő: 10
Meinl DJW3NT
Meinl HHEAD12C
Ki számára alkalmas: HC512/HFC12, Gyártás helye: Tájföld, Anyag: Bőr, Átmérő: 12
Meinl HHEAD8W
Ki számára alkalmas: HB100, Gyártás helye: Tájföld, Anyag: Bőr, Átmérő: 8
Meinl HHEAD11
Ki számára alkalmas: HC555/HC512/HFC11, Gyártás helye: Tájföld, Anyag: Bőr, Átmérő: 11
Meinl JRD-G
Meinl JRD-R
Meinl JRD-Y
Meinl JRD-BK
Meinl HDJ4-L
Átmérő: 12 ", Anyag: Mahagóni, Membrán anyaga: Kiváló kecskebőr, Hangolás: Zsinóros, Korpusz magasság: 24 ", Tok: Nem, Gyártás helye: Indonézia,
Meinl FC11BK
Átmérő: 11 ", Anyag: Laminált, Membrán anyaga: Kiváló bivalybőr, Gyártó színe: Black, Szín: Fekete, Hardver: Króm, Conga típus: Quinto, Része az ál...