Jabra Evolve2 55 LINK380A MS Mono STAND
Evolve2 55 LINK380A MS Mono (25599-899-999)
arukereso.hu
Evolve2 55 LINK380A MS Mono (25599-899-989)
arukereso.hu
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a Jabra Evolve2 55 LINK380A MS Mono STAND divat katalógus képekkel.
ElektroElektro.hu
Evolve2 55 LINK380A MS Mono STAND 2026 trend
Evolve2 65 Link380a MS Mono (26599-899-999)
Evolve2 55 LINK 380A MS Stereo (25599-999-989)
Evolve2 55 LINK380C MS Mono (25599-899-899)
Evolve2 55 link380a stereo (25599-999-999)
Evolve2 65 Flex LINK380A MS Stereo (26699-999-989)
Evolve2 65 Flex LINK380A MS Stereo (26699-999-999)
Evolve2 55 UC Wireless Mono (25599-889-999)
Evolve2 55 UC Wireless Mono (25599-889-989)
Evolve2 65 MS Teams Mono Bluetooth (26599-899-899)
- Kényelmes kialakítás, kiváló zajszigetelés - 3-mikrofonos hívástechnológia - Akár 37 órás vezeték nélküli üzemidő - 40 mm-es hangszóró a kiváló h...
Evolve2 55 LINK380C MS Stereo (25599-999-889)
Evolve2 55 LINK380C MS Stereo (25599-999-899)
Evolve2 50 USB-C MS Mono (25089-899-899)
Evolve2 65 MS USB-A Mono (26599-899-989)
Evolve2 50 USB-A MS Mono (25089-899-999)
Evolve2 50 USB C/A MS Mono (25069-899-899)
Evolve 2 55 Link 380c UC Mono (25599-889-899)
Vezeték nélküli, Iroda/telefonos ügyfélközpont, 20 - 20000 Hz, 79 g, Headset, Fekete Jabra Evolve2 55. Termék típusa: Headset. Kapcsolódási technol...