Evolve2 55 LINK 380A MS Stereo (25599-999-989)64 639 FtJabra Evolve2 55 modern vezeték nélküli fejhallgatók, amelyek ideálisak irodai használatra és call centerekbe. Ezek a fejhallgatók kiváló hangminős...jabra, fülhallgató, fejhallgatóarukereso.huHasonlók, mint az Evolve2 55 LINK 380A MS Stereo (25599-999-989)
Evolve2 55 Link380c UC (25599-989-899)57 525 FtJabra Evolve2 55 – Link380c UC sztereó HANG Aktív zajszűrés (ANC): Aktív zajszűrés Hangszóró mérete: 28 mm Maximális hangszóró bemeneti feszültség:...jabra, fülhallgató, fejhallgatóarukereso.huHasonlók, mint az Evolve2 55 Link380c UC (25599-989-899)
Evolve 2 55 Link 380c UC Mono (25599-889-899)60 650 FtVezeték nélküli, Iroda/telefonos ügyfélközpont, 20 - 20000 Hz, 79 g, Headset, Fekete Jabra Evolve2 55. Termék típusa: Headset. Kapcsolódási technol...jabra, headset, autós kihangosítóarukereso.huHasonlók, mint az Evolve 2 55 Link 380c UC Mono (25599-889-899)
Protection Racket 14“ x 5, 5” Standard Snare Case5 dbprotection racket, ütős, ütőshangszer tartozékok, táskákElektroElektro.huÖsszes Protection Racket 14“ x 5, 5” Standard Snare Case
Evolve2 55 UC (25599-989-989)71 440 FtVezetékes és vezeték nélküli, Iroda/telefonos ügyfélközpont, 20 - 20000 Hz, 130 g, Headset, Fekete Jabra Evolve2 55. Termék típusa: Headset. Kapcso...jabra, fülhallgató, fejhallgatóarukereso.huHasonlók, mint az Evolve2 55 UC (25599-989-989)