Helyettesítő tápegység Philips típus UP06031180A 18V, 2, 5A
Helyettesítő tápegység Philips típus UP06031180A 18V, 2, 5A kép
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a Helyettesítő tápegység Philips típus UP06031180A 18V, 2, 5A divat katalógus képekkel.
5A, divatos, 2,, 18V,, UP06031180A, típus, webáruház
ElektroElektro.hu
Tápegység Philips típus UP06031180A 18V, 2, 5A 2026 trend
ZOA-166/5A 60W kép
ZOA-166/5A 60W
Világítástechnika, fényforrások tápellátása, kaputelefon, kapucsengő, beléptető és zárak működtetéséhez. Max. 12V, 5A Szavatosság: a jogszabályi el...
control, tápegység
arukereso.hu
Hasonlók, mint a Helyettesítő tápegység Philips típus UP06031180A 18V, 2, 5A