Helyettesítő okostelefon akku Sony Ericsson típus AGPB010-A0025 590 FtFeszültség: 3, 7V - Teljesítmény: 2300mAh/8, 5Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 55, 10mm x 55, 93mm x 6, 40mmpowery, műszaki cikk, mobiltelefon, gps, pda akkumulátor, töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő okostelefon akku Sony Ericsson típus AGPB010-A002