Helyettesítő okostelefon akku Apple MQA82LL/A9 290 FtFeszültség: 3, 82V - Teljesítmény: 2700mAh/10, 3Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 96, 50mm x 57, 20mm x 4, 22mmpowery, műszaki cikk, mobiltelefon, gps, pda akkumulátor, töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő okostelefon akku Apple MQA82LL/A
Helyettesítő okostelefon akku Apple A18636 990 FtFeszültség: 3, 82V - Teljesítmény: 1820mAh/6, 95Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 92, 70mm x 38, 52mm x 3, 50mmpowery, műszaki cikk, mobiltelefon, gps, pda akkumulátor, töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő okostelefon akku Apple A1863
Helyettesítő okostelefon akku Apple A18648 490 FtFeszültség: 3, 82V - Teljesítmény: 2690mAh/10, 3Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 108, 80mm x 49, 30mm x 3, 28mmpowery, műszaki cikk, mobiltelefon, gps, pda akkumulátor, töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő okostelefon akku Apple A1864