Helyettesítő laptop akku Lenovo ThinkPad L570 20J8001JMZ13 990 FtFeszültség: 10, 8V - Teljesítmény: 4400mAh/47, 5Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 206, 20mm x 57, 84mm x 20, 00mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Lenovo ThinkPad L570 20J8001JMZ
Helyettesítő laptop akku Lenovo ThinkPad L57016 090 FtFeszültség: 10, 8V - Teljesítmény: 5200mAh/56Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 206, 20mm x 57, 84mm x 20, 00mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Lenovo ThinkPad L570
Helyettesítő laptop akku Lenovo Thinkpad L57013 990 FtFeszültség: 10, 8V - Teljesítmény: 4400mAh/47, 5Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 206, 20mm x 57, 84mm x 20, 00mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Lenovo Thinkpad L570