Helyettesítő laptop akku Lenovo ThinkPad L560(20F2A0J1CD)13 990 FtFeszültség: 10, 8V - Teljesítmény: 4400mAh/47, 5Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 206, 20mm x 57, 84mm x 20, 00mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Lenovo ThinkPad L560(20F2A0J1CD)
Helyettesítő laptop akku Lenovo ThinkPad L56016 090 FtFeszültség: 10, 8V - Teljesítmény: 5200mAh/56Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 206, 20mm x 57, 84mm x 20, 00mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Lenovo ThinkPad L560
Helyettesítő laptop akku Lenovo Thinkpad L56013 990 FtFeszültség: 10, 8V - Teljesítmény: 4400mAh/47, 5Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 206, 20mm x 57, 84mm x 20, 00mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Lenovo Thinkpad L560