Helyettesítő laptop akku Lenovo IdeaPad S340-15IWL(81RK)12 990 FtFeszültség: 11, 34V - Teljesítmény: 4400mAh/49, 9Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 213mm x 122mm x 7mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Lenovo IdeaPad S340-15IWL(81RK)
Helyettesítő laptop akku Lenovo IdeaPad S340-15IWL21 490 FtFeszültség: 11, 4V - Teljesítmény: 3200mAh/36, 5Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 214, 3mm x 130, 1mm x 7, 3mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Lenovo IdeaPad S340-15IWL
Helyettesítő laptop akku Lenovo ideapad S340-15IWL 81N8001PAU12 990 FtFeszültség: 11, 34V - Teljesítmény: 4400mAh/49, 9Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 213mm x 122mm x 7mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Lenovo ideapad S340-15IWL 81N8001PAU
Helyettesítő laptop akku Lenovo ideapad S340-15IWL 81N8005BAU12 990 FtFeszültség: 11, 34V - Teljesítmény: 4400mAh/49, 9Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 213mm x 122mm x 7mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Lenovo ideapad S340-15IWL 81N8005BAU
Helyettesítő laptop akku Lenovo ideapad S340-15IWL 81N8007BAU12 990 FtFeszültség: 11, 34V - Teljesítmény: 4400mAh/49, 9Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 213mm x 122mm x 7mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Lenovo ideapad S340-15IWL 81N8007BAU
Helyettesítő laptop akku Lenovo IdeaPad S340-15IWL(81N8)12 990 FtFeszültség: 11, 34V - Teljesítmény: 4400mAh/49, 9Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 213mm x 122mm x 7mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Lenovo IdeaPad S340-15IWL(81N8)
Helyettesítő laptop akku Lenovo IdeaPad S 340-15 IWL(81N8002TGE)12 990 FtFeszültség: 11, 34V - Teljesítmény: 4400mAh/49, 9Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 213mm x 122mm x 7mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Lenovo IdeaPad S 340-15 IWL(81N8002TGE)
Helyettesítő laptop akku Lenovo IdeaPad S 340-15 IWL(81N8002XGE)12 990 FtFeszültség: 11, 34V - Teljesítmény: 4400mAh/49, 9Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 213mm x 122mm x 7mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Lenovo IdeaPad S 340-15 IWL(81N8002XGE)
Helyettesítő laptop akku Lenovo IdeaPad S 340-15 IWL(81N80038GE)12 990 FtFeszültség: 11, 34V - Teljesítmény: 4400mAh/49, 9Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 213mm x 122mm x 7mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Lenovo IdeaPad S 340-15 IWL(81N80038GE)
Helyettesítő laptop akku Lenovo IdeaPad S 340-15 IWL(81N80054GE)12 990 FtFeszültség: 11, 34V - Teljesítmény: 4400mAh/49, 9Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 213mm x 122mm x 7mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Lenovo IdeaPad S 340-15 IWL(81N80054GE)
Helyettesítő laptop akku Lenovo IdeaPad S 340-15 IWL(81N800HGE)12 990 FtFeszültség: 11, 34V - Teljesítmény: 4400mAh/49, 9Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 213mm x 122mm x 7mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Lenovo IdeaPad S 340-15 IWL(81N800HGE)
Helyettesítő laptop akku Lenovo IdeaPad S 340-15 IWL(81N800P0GE)12 990 FtFeszültség: 11, 34V - Teljesítmény: 4400mAh/49, 9Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 213mm x 122mm x 7mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Lenovo IdeaPad S 340-15 IWL(81N800P0GE)
Helyettesítő laptop akku Lenovo IdeaPad S 340-15 IWL Touch(81QF)12 990 FtFeszültség: 11, 34V - Teljesítmény: 4400mAh/49, 9Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 213mm x 122mm x 7mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Lenovo IdeaPad S 340-15 IWL Touch(81QF)
Helyettesítő akku laptop Lenovo IdeaPad S340-15IWL L18L3PF2 L19M3PF0 11, 4V 3200mAh LiPo29 990 FtFeszültség: 11.4V - Teljesítmény: 3200mAh - Típus: LiPoaccucell, laptop akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku laptop Lenovo IdeaPad S340-15IWL L18L3PF2 L19M3PF0 11, 4V 3200mAh LiPo