Helyettesítő laptop akku Asus VivoBook S15 S532FL-PB5518 090 FtFeszültség: 11, 55V - Teljesítmény: 3450mAh/39, 9Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 281mm x 75mm x 6mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Asus VivoBook S15 S532FL-PB55