Helyettesítő laptop akku Asus VivoBook E403NA-FA024T23 190 FtFeszültség: 11, 1V - Teljesítmény: 5000mAh/55, 5Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 205, 30mm x 167, 24mm x 4, 30mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Asus VivoBook E403NA-FA024T
Helyettesítő laptop akku Asus E403NA-FA024T23 190 FtFeszültség: 11, 1V - Teljesítmény: 5000mAh/55, 5Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 205, 30mm x 167, 24mm x 4, 30mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Asus E403NA-FA024T