Helyettesítő laptop akku Asus ROG Strix GL502VM-FY045T14 390 FtFeszültség: 15, 2V - Teljesítmény: 3400mAh/51, 7Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 258, 45mm x 100, 80mm x 9, 80mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Asus ROG Strix GL502VM-FY045T