Helyettesítő hálózati töltő Sony VAIO VGN-FZ190E/211 890 FtFeszültség: 19V - Teljesítmény: 90Wpowery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő hálózati töltő Sony VAIO VGN-FZ190E/2
Helyettesítő hálózati töltő Sony VAIO VGN-FZ190E/111 890 FtFeszültség: 19V - Teljesítmény: 90Wpowery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő hálózati töltő Sony VAIO VGN-FZ190E/1
Helyettesítő akku Sony VAIO VGN-FZ190E/218 890 FtFeszültség: 11, 1V - Teljesítmény: 4400mAh/49Wh - Típus: Li-Ion - Cellák márkája: LG/SAMSUNG - Cellák száma: 6 - Méret: 137mm x 77mm x 20mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Sony VAIO VGN-FZ190E/2