Helyettesítő hálózati töltő Fujitsu FMV-NB90M/W11 890 FtFeszültség: 19V - Teljesítmény: 90W - Méret: 133mm x 59mm x 34mmpowery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő hálózati töltő Fujitsu FMV-NB90M/W