Helyettesítő akku típus 934T2039F17 290 FtFeszültség: 11, 1V - Teljesítmény: 4600mAh/51, 1Wh - Típus: Li-Ion - Cellák márkája: LG/SAMSUNG - Cellák száma: 6 - Méret: 203mm x 47mm x 20, 8mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku típus 934T2039F
Helyettesítő akku Acer típus 934T2039F17 290 FtFeszültség: 11, 1V - Teljesítmény: 4600mAh/51, 1Wh - Típus: Li-Ion - Cellák márkája: LG/SAMSUNG - Cellák száma: 6 - Méret: 203mm x 47mm x 20, 8mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Acer típus 934T2039F
Helyettesítő akku Acer típus 934T2039F fekete 7800mAh24 290 FtFeszültség: 11, 1V - Teljesítmény: 7800mAh/86, 6Wh - Típus: Li-Ion - Cellák száma: 9powery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Acer típus 934T2039F fekete 7800mAh