Helyettesítő akku Makita hidraulikus vágó SC120DRA13 590 FtFeszültség: 9, 6V - Teljesítmény: 2000mAh/19, 2Wh - Típus: NiMH - Méret: 89mm x 58mm x 99mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Makita hidraulikus vágó SC120DRA
Helyettesítő akku Makita hidraulikus vágó SC120DRA 3000mAh17 790 FtFeszültség: 9, 6V - Teljesítmény: 3000mAh/29Wh - Típus: NiMH - Cellák márkája: Panasonic - Méret: 89mm x 58mm x 99mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Makita hidraulikus vágó SC120DRA 3000mAh
Helyettesítő akku Makita Hidraulikus vágó SC120DRA 3000mAh21 590 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 3000mAh/36Wh - Típus: NiMH - Méret: 86mm x 79mm x 97mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Makita Hidraulikus vágó SC120DRA 3000mAh
Powery akkutöltő USB kimenettel Makita hidraulikus vágó SC120DRA25 000 FtFeszültség: 7, 2V-18V - Méret: 185mm x 160mm x 80mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint a Powery akkutöltő USB kimenettel Makita hidraulikus vágó SC120DRA
Helyettesítő akku Makita hidraulikus vágó SC130DRA13 590 FtFeszültség: 9, 6V - Teljesítmény: 2000mAh/19, 2Wh - Típus: NiMH - Méret: 89mm x 58mm x 99mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Makita hidraulikus vágó SC130DRA
Helyettesítő akku Makita vágó 622113 590 FtFeszültség: 9, 6V - Teljesítmény: 2000mAh/19, 2Wh - Típus: NiMH - Méret: 89mm x 58mm x 99mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Makita vágó 6221
Helyettesítő akkutöltő Makita Hidraulikusvágó SC120DRA27 590 FtFeszültség: 100-240V - Méret: 188mm x 161mm x 100mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akkutöltő Makita Hidraulikusvágó SC120DRA