Helyettesítő akku Makita fúrókalapács HR160DWA 3000mAh17 790 FtFeszültség: 9, 6V - Teljesítmény: 3000mAh/29Wh - Típus: NiMH - Cellák márkája: Panasonic - Méret: 89mm x 58mm x 99mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Makita fúrókalapács HR160DWA 3000mAh
Helyettesítő akku Makita fúrókalapács HR160DWA 3000mAh21 590 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 3000mAh/36Wh - Típus: NiMH - Méret: 86mm x 79mm x 97mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Makita fúrókalapács HR160DWA 3000mAh
Helyettesítő akku Makita fúrókalapács HR160DWA13 590 FtFeszültség: 9, 6V - Teljesítmény: 2000mAh/19, 2Wh - Típus: NiMH - Méret: 89mm x 58mm x 99mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Makita fúrókalapács HR160DWA
Helyettesítő akkutöltő Makita Fúrókalapács HR160DWA27 590 FtFeszültség: 100-240V - Méret: 188mm x 161mm x 100mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akkutöltő Makita Fúrókalapács HR160DWA
Powery akkutöltő USB kimenettel Makita fúrókalapács HR160DWA25 000 FtFeszültség: 7, 2V-18V - Méret: 185mm x 160mm x 80mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint a Powery akkutöltő USB kimenettel Makita fúrókalapács HR160DWA