Helyettesítő akku Hitachi / Hikoki fúrócsavarozó FDS12DVA21 990 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 2000mAh/24Wh - Típus: NiMH - Méret: 123mm x 68mm x 72mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Hitachi / Hikoki fúrócsavarozó FDS12DVA
Helyettesítő akku Hitachi / Hikoki fúrócsavarozó FDS12DVA 3000mAh NiMH24 890 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 3000mAh/36Wh - Típus: NiMH - Cellák márkája: Panasonic - Méret: 73, 4mm x 68, 0mm x 23, 2mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Hitachi / Hikoki fúrócsavarozó FDS12DVA 3000mAh NiMH