Helyettesítő akku GP típus 30AAAM3BMX3 190 FtFeszültség: 3, 6V - Teljesítmény: 300mAh/1, 1Wh - Típus: NiMH - Méret: 30mm x 30mm x 11mm - kompatibilis modellek: Hagenuk Stylo 200 - kompatibilis...powery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, vezeték nélküli akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku GP típus 30AAAM3BMX