Helyettesítő akku Fujitsu-Siemens típus 805N0004514 090 FtFeszültség: 11, 1V - Teljesítmény: 4400mAh/48, 8Wh - Típus: Li-Ion - Cellák márkája: LG/SAMSUNG - Cellák száma: 6 - Méret: 202mm x 45mm x 21, 5mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Fujitsu-Siemens típus 805N00045