Helyettesítő akku Bosch fúrókalapács GBH12VRE NiMH gömbölyű 3000mAh16 390 FtFeszültség: 12, 0V - Teljesítmény: 3000mAh/36Wh - Típus: NiMH - Méret: 137mm x 72mm x 73mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Bosch fúrókalapács GBH12VRE NiMH gömbölyű 3000mAh
Helyettesítő akku Bosch fúrókalapács GBH12VRE NiMH gömbölyű 2000mAh12 990 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 2000mAh/24Wh - Típus: NiMH - Méret: 137mm x 72mm x 73mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Bosch fúrókalapács GBH12VRE NiMH gömbölyű 2000mAh
Helyettesítő akku Bosch fúrókalapács GBH12VRE NiMH gömbölyű 2000mAh12 990 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 2000mAh/24Wh - Típus: NiCd - Méret: 137mm x 72mm x 73mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Bosch fúrókalapács GBH12VRE NiMH gömbölyű 2000mAh
Helyettesítő akku Bosch fúrókalapács GBH12VRE NiMH gömbölyű japán cellás (PROFI)25 490 FtFeszültség: 12, 0V - Teljesítmény: 3000mAh/36Wh - Típus: NiMH - Méret: 137mm x 72mm x 73mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Bosch fúrókalapács GBH12VRE NiMH gömbölyű japán cellás (PROFI)
Helyettesítő akku Bosch Fúrókalapács GBH 24VFR 3000mAh NiMH36 090 FtFeszültség: 24V - Teljesítmény: 3000mAh/72Wh - Típus: NiMH - Cellák márkája: Panasonic - Méret: 138mm x 80mm x 116mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Bosch Fúrókalapács GBH 24VFR 3000mAh NiMH
Helyettesítő akku Bosch típus 2607335180 NiMH gömbölyű 3000mAh16 390 FtFeszültség: 12, 0V - Teljesítmény: 3000mAh/36Wh - Típus: NiMH - Méret: 137mm x 72mm x 73mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Bosch típus 2607335180 NiMH gömbölyű 3000mAh
Helyettesítő akku Bosch típus 2607335021 NiMH gömbölyű 3000mAh16 390 FtFeszültség: 12, 0V - Teljesítmény: 3000mAh/36Wh - Típus: NiMH - Méret: 137mm x 72mm x 73mm - kompatibilis típusok: Bosch 2607355014powery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Bosch típus 2607335021 NiMH gömbölyű 3000mAh
Helyettesítő akku Bosch típus 2607335014 NiMH gömbölyű 3000mAh16 390 FtFeszültség: 12, 0V - Teljesítmény: 3000mAh/36Wh - Típus: NiMH - Méret: 137mm x 72mm x 73mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Bosch típus 2607335014 NiMH gömbölyű 3000mAh
Helyettesítő akku Bosch típus 2607335158 NiMH gömbölyű 3000mAh16 390 FtFeszültség: 12, 0V - Teljesítmény: 3000mAh/36Wh - Típus: NiMH - Méret: 137mm x 72mm x 73mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Bosch típus 2607335158 NiMH gömbölyű 3000mAh
Helyettesítő akku Bosch fúrógép GBM 12VE NiMH gömbölyű 3000mAh16 390 FtFeszültség: 12, 0V - Teljesítmény: 3000mAh/36Wh - Típus: NiMH - Méret: 137mm x 72mm x 73mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Bosch fúrógép GBM 12VE NiMH gömbölyű 3000mAh
Helyettesítő akku Bosch fúrógép GBM 12VES NiMH gömbölyű 3000mAh16 390 FtFeszültség: 12, 0V - Teljesítmény: 3000mAh/36Wh - Típus: NiMH - Méret: 137mm x 72mm x 73mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Bosch fúrógép GBM 12VES NiMH gömbölyű 3000mAh
Helyettesítő akku Bosch fúrógép GBM 12VESP NiMH gömbölyű 3000mAh16 390 FtFeszültség: 12, 0V - Teljesítmény: 3000mAh/36Wh - Típus: NiMH - Méret: 137mm x 72mm x 73mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Bosch fúrógép GBM 12VESP NiMH gömbölyű 3000mAh
Helyettesítő akku Bosch fúrócsavarozó GSR 12VE NiMH gömbölyű 3000mAh16 390 FtFeszültség: 12, 0V - Teljesítmény: 3000mAh/36Wh - Típus: NiMH - Méret: 137mm x 72mm x 73mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Bosch fúrócsavarozó GSR 12VE NiMH gömbölyű 3000mAh
Helyettesítő akku Bosch fúrócsavarozó GSR 12VES NiMH gömbölyű 3000mAh16 390 FtFeszültség: 12, 0V - Teljesítmény: 3000mAh/36Wh - Típus: NiMH - Méret: 137mm x 72mm x 73mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Bosch fúrócsavarozó GSR 12VES NiMH gömbölyű 3000mAh
Helyettesítő akku Bosch ütvefúrógép GSB 12VE NiMH gömbölyű 3000mAh16 390 FtFeszültség: 12, 0V - Teljesítmény: 3000mAh/36Wh - Típus: NiMH - Méret: 137mm x 72mm x 73mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Bosch ütvefúrógép GSB 12VE NiMH gömbölyű 3000mAh
Helyettesítő akku Bosch ütvefúrógép GSB 12VES NiMH gömbölyű 3000mAh16 390 FtFeszültség: 12, 0V - Teljesítmény: 3000mAh/36Wh - Típus: NiMH - Méret: 137mm x 72mm x 73mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Bosch ütvefúrógép GSB 12VES NiMH gömbölyű 3000mAh
Helyettesítő akku Bosch ütvefúrógép GSB 12VESP NiMH gömbölyű 3000mAh16 390 FtFeszültség: 12, 0V - Teljesítmény: 3000mAh/36Wh - Típus: NiMH - Méret: 137mm x 72mm x 73mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Bosch ütvefúrógép GSB 12VESP NiMH gömbölyű 3000mAh
Helyettesítő akku Dewalt fúrókalapács DW004 3000mAh NiMH30 790 FtFeszültség: 24V - Teljesítmény: 3000mAh/72Wh - Típus: NiMH - Cellák márkája: Panasonic - Méret: 115mm x 100mm x 96mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Dewalt fúrókalapács DW004 3000mAh NiMH