Eredeti akku Ryobi akkus ütvecsavarozó CHI-1802M49 390 FtFeszültség: 18V - Teljesítmény: 4000mAh/72Wh - Típus: Li-Ionryobi, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti akku Ryobi akkus ütvecsavarozó CHI-1802M
Helyettesítő akku Ryobi Akkus ütve csavarbeható CHI-1802M 4000mAh Li-Ion26 290 FtFeszültség: 18V - Teljesítmény: 4000mAh/72Wh - Típus: Li-Ion - Cellák márkája: LG/SAMSUNG - Méret: 136mm x 76mm x 107mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Ryobi Akkus ütve csavarbeható CHI-1802M 4000mAh Li-Ion