Eredeti akku Milwaukee M18CN16GA-0X49 490 FtFeszültség: 18V - Teljesítmény: 5000mAh/90Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 120mm x 80mm x 80mmmilwaukee, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti akku Milwaukee M18CN16GA-0X