Electro-Voice EVOLVE30M-W
Evolve 30M kép
Evolve 30M
Aktív vertical array hangfalrendszer, 10" + 8x2, 8" hangszórók, 1000 Watt, Bluetooth, DSP Teljesítmény (RMS): 1000 Watt (500+500) Hangszórók: 10" m...
electro-voice, aktív hangfal
arukereso.hu
Electro-Voice ND76 kép
Electro-Voice ND76
Mikrofon típus: Dinamikus, Irányjellemző: Kardioid, Frekvenciatartomány: 70 Hz - 17 kHz, Csomag tartalma: Mikrofon, Darabszám: 1, Tömeg: 0, 32, Imp...
electro-voice, pa, mikrofonok, dinamikus mikrofonok, énekmikrofonok
kytary.hu
Electro-Voice ND46 kép
Electro-Voice ND46
Mikrofon típus: Dinamikus, Ki számára alkalmas: Hangszer, Irányjellemző: Superkardioid, Frekvenciatartomány: 70 Hz - 18 kHz, Impedancia: 350, Kapcs...
electro-voice, pa, mikrofonok, dinamikus mikrofonok, hangszermikrofonok
kytary.hu
Electro-Voice ND96 kép
Electro-Voice ND96
Mikrofon típus: Dinamikus, Ki számára alkalmas: Ének, Irányjellemző: Superkardioid, Frekvenciatartomány: 140 Hz - 15 kHz, Impedancia: 350, Kapcsoló...
Electro-Voice ND86 kép
Electro-Voice ND86
Mikrofon típus: Dinamikus, Ki számára alkalmas: Ének, Irányjellemző: Superkardioid, Frekvenciatartomány: 30 Hz - 17 kHz, Impedancia: 350, Kapcsoló:...
Electro-Voice ND76S kép
Electro-Voice ND76S
Mikrofon típus: Dinamikus, Ki számára alkalmas: Ének, Irányjellemző: Kardioid, Frekvenciatartomány: 70 Hz - 17 kHz, Impedancia: 350, Kapcsoló: Igen...
Electro-Voice RE420 kép
Electro-Voice RE420
Mikrofon típus: Kondenzátoros, Ki számára alkalmas: Ének, Irányjellemző: Kardioid, Frekvenciatartomány: 50 Hz - 20 kHz, Impedancia: 127, Kapcsoló: ...
electro-voice, pa, mikrofonok, kondenzátor mikrofonok, énekmikrofonok
Electro-Voice ND68 kép
Electro-Voice ND68
Mikrofon típus: Dinamikus, Ki számára alkalmas: Hangszer, Irányjellemző: Superkardioid, Frekvenciatartomány: 20 Hz - 11 kHz, Impedancia: 150, Kapcs...
Electro-Voice ND44 kép
Electro-Voice ND44
Mikrofon típus: Dinamikus, Ki számára alkalmas: Hangszer, Irányjellemző: Kardioid, Frekvenciatartomány: 80 Hz - 16, 5 kHz, Impedancia: 350, Kapcsol...
Electro-Voice ND66 kép
Electro-Voice ND66
Mikrofon típus: Kondenzátoros, Ki számára alkalmas: Hangszer, Irányjellemző: Kardioid, Frekvenciatartomány: 50 Hz - 20 kHz, Impedancia: 200, Kapcso...